Hopp til innholdet
Telegram

Sist kontrollert 14 partnerrom tar imot spillere herfra

Beste pokersider med ekte penger i Norge (2026)

I Norge er det bare Norsk Tipping og Norsk Rikstoto som har lov til å tilby pengespill, og siden 2025 blokkeres utenlandske spillsider. Her er partnerrommene våre som tar imot spillere fra Norge, sortert etter rakebacken du får, og deretter hva reglene betyr for deg.

Pokerrom som tar imot spillere fra Norge

Rangert etter rakebacken du får gjennom RakebackPokerWorld. Hvert rom bekrefter hvor du befinner deg når du registrerer deg.

  1. Betsson Poker

    RPW-karakter: 4,4 av 5

    Stort europeisk nettverk

    • Bitcoin
    • Kort
    • E-lommebøker
    • USDT
    40% Rakeback
    Velkomstbonus Sjekk med rommet
  2. Betsafe Poker

    RPW-karakter: 4,4 av 5

    Elite Series, festivalen til iPoker-nettverket

    • Bitcoin
    • Kort
    • E-lommebøker
    • USDT
    40% Rakeback
    Velkomstbonus 100 % opptil 2 000 €
  3. ACR Poker

    RPW-karakter: 4,4 av 5

    Største garantier utenom GG og PokerStars

    • Bitcoin
    • Ethereum
    • USDT
    • Kort
    35% Rakeback
    Velkomstbonus 100 % opptil 2 000 $
  4. Netbet Poker

    RPW-karakter: 4,5 av 5

    Sett inn 20 €, få 20 €

    • Kort
    • E-lommebøker
    35% Rakeback
    Velkomstbonus 20 € på et første innskudd på 20 €
  5. BC Poker

    RPW-karakter: 3,7 av 5

    Kryptorom fra BC.Game-gruppen

    • Bitcoin
    • Ethereum
    • USDT
    35% Rakeback
    Velkomstbonus 10 % opptil 200 $ på første innskudd
  6. UP Poker

    RPW-karakter: 3,2 av 5

    Spin & Gem, OFC og mobilapp

    • USDT
    35% Rakeback
    Velkomstbonus Opptil 1 200 $ på første innskudd
  7. RedStar Poker

    RPW-karakter: 4,4 av 5

    Rakeback som vokser med volumet ditt

    • Bitcoin
    • E-lommebøker
    • Kort
    opptil35% Rakeback
    Velkomstbonus Sjekk med rommet
  8. BetOnline Poker

    RPW-karakter: 4,2 av 5

    Turneringer og cash games i dollar

    • Bitcoin
    • Ethereum
    • USDT
    • Kort
    33% Rakeback
    Velkomstbonus 100 % opptil 1 000 $
  9. CoinPoker

    RPW-karakter: 4,2 av 5

    Bord i USDT, HUD tillatt

    • USDT
    • Bitcoin
    • Ethereum
    • Kort
    30% Rakeback
    Velkomstbonus 150 % opptil 2 000 $
  10. Champion Poker

    RPW-karakter: 3,7 av 5

    iPoker-bord, krypto og kort

    • Bitcoin
    • USDT
    • Ethereum
    • Kort
    • E-lommebøker
    30% Rakeback
    Velkomstbonus Ingen innskuddsbonus
  11. Tigergaming

    RPW-karakter: 4,0 av 5

    1 million $ garantert

    • Bitcoin
    • USDT
    • Kort
    30% Rakeback
    Velkomstbonus 100 % opptil 1 000 $
  12. Guts Poker

    RPW-karakter: 3,2 av 5

    iPoker-bord i euro og pund

    • Kort
    • E-lommebøker
    30% Rakeback
    Velkomstbonus Velkomstbonus opptil 1 000 €
  13. 888poker

    RPW-karakter: 3,7 av 5

    Spill uten å sette inn penger først

    • Kort
    • E-lommebøker
    Velkomstbonus 8 $ gratis
  14. Stake Poker

    RPW-karakter: 2,9 av 5

    Krypto og uttak på få minutter

    • Bitcoin
    • Ethereum
    • USDT
    Velkomstbonus Sjekk med rommet

Vi er affiliates: vi får provisjon når du åpner en konto via lenkene våre. Alle pokerrommenes karakter kommer fra samme utregning, og provisjonen endrer den ikke. Se hvordan vi regner den ut.

Sammenligning av rom

RomRPW-karakterRakeback via RPWVelkomstbonusBetalingerRegistrering
Betsson Poker 4,4 40%Sjekk med rommetBitcoin, Kort, E-lommebøker, USDT Registrer deg
Betsafe Poker 4,4 40%100 % opptil 2 000 €Bitcoin, Kort, E-lommebøker, USDT Registrer deg
ACR Poker 4,4 35%100 % opptil 2 000 $Bitcoin, Ethereum, USDT, Kort Registrer deg
Netbet Poker 4,5 35%20 € på et første innskudd på 20 €Kort, E-lommebøker Registrer deg
BC Poker 3,7 35%10 % opptil 200 $ på første innskuddBitcoin, Ethereum, USDT Registrer deg
UP Poker 3,2 35%Opptil 1 200 $ på første innskuddUSDT Registrer deg
RedStar Poker 4,4 opptil 35%Sjekk med rommetBitcoin, E-lommebøker, Kort Registrer deg
BetOnline Poker 4,2 33%100 % opptil 1 000 $Bitcoin, Ethereum, USDT, Kort Registrer deg
CoinPoker 4,2 30%150 % opptil 2 000 $USDT, Bitcoin, Ethereum, Kort Registrer deg
Champion Poker 3,7 30%Ingen innskuddsbonusBitcoin, USDT, Ethereum, Kort, E-lommebøker Registrer deg
Tigergaming 4,0 30%100 % opptil 1 000 $Bitcoin, USDT, Kort Registrer deg
Guts Poker 3,2 30%Velkomstbonus opptil 1 000 €Kort, E-lommebøker Registrer deg
888poker 3,7 8 $ gratisKort, E-lommebøker Registrer deg
Stake Poker 2,9 Sjekk med rommetBitcoin, Ethereum, USDT Registrer deg

Rake sammenlignet: taket per hånd i hvert pokerrom

Det meste hvert pokerrom kan ta fra en hånd med 6 spillere i No-Limit Hold'em, ifølge den offisielle tabellen. Jo lavere tak, desto mer penger blir igjen hos spillerne.

RomRakeNL10NL25NL50NL100NL200NL1000
Betsson Poker5 %–6,67 %2,00 €—3,00 €4,00 €4,00 €4,00 €
Betsafe Poker5 %–6,67 %2,00 €—3,00 €4,00 €4,00 €4,00 €
ACR Poker5 %3,00 USD3,00 USD3,00 USD3,00 USD3,00 USD3,00 USD
Netbet Poker5 %–6,67 %2,00 €—3,00 €4,00 €4,00 €4,00 €
RedStar Poker5 %–6,67 %2,00 €3,00 €3,00 €4,00 €4,00 €4,00 €
BetOnline Poker5 %1,50 USD2,50 USD3,00 USD3,50 USD4,50 USD8,00 USD
CoinPoker—1,00 USD2,00 USD4,00 USD5,00 USD6,00 USD10,00 USD
Champion Poker5 %–6,67 %2,00 €—3,00 €4,00 €4,00 €4,00 €
Tigergaming5 %1,50 USD2,50 USD3,00 USD3,50 USD4,50 USD8,00 USD
888poker5 %2,00 USD4,00 USD4,00 USD4,00 USD4,00 USD5,00 USD

Beløp i bordets valuta (US$ eller €), fra tabeller sjekket 20. oktober 2026. En strek betyr at pokerrommet ikke har det nivået eller ikke publiserer tallet. Klikk på navnet til pokerrommet for å se hele tabellen.

Se rangeringen av pokerrom etter rake, etter rakeback

Norge i korte trekk

Juridisk situasjon
Enerett: bare Norsk Tipping og Norsk Rikstoto kan tilby pengespill (pengespilloven); utenlandske sider DNS-blokkeres siden 2025. Spilleren bryter ikke loven ved å spille.
Tilsynsmyndighet
Lotteri- og stiftelsestilsynet
Lokal valuta
norske kroner (NOK)
Partnerrom som tar imot Norge
14
Sist kontrollert

Slik fungerer loven i Norge

Enerett. Etter pengespilloven er det bare Norsk Tipping og Norsk Rikstoto som har lov til å tilby pengespill i Norge. Tilsynet er Lotteri- og stiftelsestilsynet.

Betalingsforbudet. Siden 2010 har norske banker og betalingsformidlere ikke lov til å formidle betalinger til pengespill uten norsk tillatelse.

DNS-blokkering. Fra 1. januar 2025 kan tilsynet kreve at internettleverandørene blokkerer spillsider som retter seg mot Norge uten tillatelse. De første 57 sidene ble blokkert i april 2025. Den som prøver å åpne en blokkert side, får beskjed om at siden er ulovlig, men at man selv ikke bryter loven.

De internasjonale rommene

Rommene på listen vår er internasjonale: de har lisenser fra andre land og ingen norsk tillatelse. Hvert rom bestemmer selv om det tar imot spillere fra Norge, og sjekker landet ditt ved registreringen. Uten norsk tillatelse kan du ikke klage til et norsk tilsyn hvis noe går galt. Derfor lister vi bare rom vi samarbeider direkte med og følger utbetalingene til.

Innskudd og uttak

Fordi bankene stopper betalinger til utenlandske spill, setter de fleste inn med krypto, som bitcoin eller USDT, eller med e-lommebøker der rommet tilbyr det. Mange bord spiller i euro eller dollar. Sjekk nettverket i kassen til rommet før du sender krypto, og start med et lite beløp. Les guiden vår om pokerrom med bitcoin.

Skatt

Gevinster fra spill innenfor EØS er som hovedregel skattefrie. Gevinster fra spill utenfor EØS kan være skattepliktige. Sjekk hva som gjelder hos Skatteetaten, og ta vare på kontoutskriftene.

Før du spiller

Sett et budsjett for måneden og hold deg til det. Spill bare for penger du har råd til å tape.

Slik fungerer det

  1. Velg et rom

    Sammenlign rakeback, bonuser og betalingsmåter i listen over eller i den fullstendige sammenligningen.

  2. Registrer deg via lenken vår

    Bruk knappen til rommet. Det er den lenken som registrerer deg under avtalen vår; uten den blir det ingen ekstra rakeback.

  3. Send oss en melding på Telegram

    Send brukernavnet ditt i rommet til @Guilherme88rpw. Deretter blir rakeback utbetalt etter hvert roms tidsplan.

Send oss en melding på Telegram Hva er rakeback Slik betaler vi rakeback

Vi svarer på engelsk og portugisisk.

Ofte stilte spørsmål

Er det lov å spille nettpoker i Norge?

Det er bare Norsk Tipping og Norsk Rikstoto som har lov til å tilby pengespill i Norge. Siden 2025 kan Lotteritilsynet kreve at internettleverandørene blokkerer utenlandske spillsider. Loven retter seg mot dem som tilbyr spillene: du som spiller bryter ikke loven. Rommene på denne siden er internasjonale og har ikke norsk tillatelse.

Må jeg betale skatt på pokergevinster?

Det kommer an på hvor spillet arrangeres. Gevinster fra spill innenfor EØS er som hovedregel skattefrie, mens gevinster fra spill utenfor EØS kan være skattepliktige. Sjekk hva som gjelder for deg hos Skatteetaten, og ta vare på kontoutskriftene fra rommet.

Hvorfor fungerer ikke kortet mitt?

Norske banker har siden 2010 ikke lov til å formidle betalinger til utenlandske pengespill. Derfor setter de fleste inn med krypto, som bitcoin eller USDT, eller med e-lommebøker der rommet tilbyr det.

Hvilke pokerrom tar imot spillere fra Norge?

Nesten alle partnerrommene våre tar imot Norge: du ser dem i listen på denne siden, sortert etter rakeback. Hvert rom sjekker landet ditt når du registrerer deg.

Kan jeg få rakeback når jeg spiller fra Norge?

Ja, i partnerrommene som tar imot Norge. Registrer deg med knappene på denne siden og send oss en melding på Telegram, så kobler vi kontoen din til avtalen vår.

Kilder

Denne guiden er generell informasjon, ikke juridisk rådgivning. Lover endres, så sjekk gjeldende regler i Norge før du spiller.