Ga naar de inhoud
Telegram

Laatst gecontroleerd 6 partnerrooms accepteren spelers uit dit land

Beste online pokersites met echt geld in Nederland (2026)

Sinds de Wet Koa van 2021 is online poker in Nederland legaal bij aanbieders met een vergunning van de Kansspelautoriteit. Hieronder vind je onze partnerrooms die spelers uit Nederland accepteren, gerangschikt op de rakeback die je krijgt, en daarna wat de regels voor jou betekenen.

Pokerrooms die spelers uit Nederland accepteren

Gerangschikt op de rakeback die je krijgt via RakebackPokerWorld. Elke room controleert je locatie bij aanmelding.

  1. Betsson Poker

    RPW-score: 4,4 van de 5

    Groot Europees netwerk

    • Bitcoin
    • Kaart
    • E-wallets
    • USDT
    40% Rakeback
    Welkomstbonus Vraag na bij de room
  2. Betsafe Poker

    RPW-score: 4,4 van de 5

    Elite Series, het festival van het iPoker-netwerk

    • Bitcoin
    • Kaart
    • E-wallets
    • USDT
    40% Rakeback
    Welkomstbonus 100% tot €2.000
  3. CoinPoker

    RPW-score: 4,2 van de 5

    Tafels in USDT, HUD toegestaan

    • USDT
    • Bitcoin
    • Ethereum
    • Kaart
    30% Rakeback
    Welkomstbonus 150% tot $2.000
  4. Champion Poker

    RPW-score: 3,7 van de 5

    iPoker-tafels, crypto en kaarten

    • Bitcoin
    • USDT
    • Ethereum
    • Kaart
    • E-wallets
    30% Rakeback
    Welkomstbonus Geen stortingsbonus
  5. Guts Poker

    RPW-score: 3,2 van de 5

    iPoker-tafels in euro en pond

    • Kaart
    • E-wallets
    30% Rakeback
    Welkomstbonus Welkomstbonus tot €1.000
  6. Stake Poker

    RPW-score: 2,9 van de 5

    Crypto en uitbetalingen binnen minuten

    • Bitcoin
    • Ethereum
    • USDT
    Welkomstbonus Vraag na bij de room

Wij zijn affiliates: we krijgen een commissie als je via onze links een account opent. De score van elke pokerroom komt uit dezelfde berekening, en de commissie verandert daar niets aan. Zo berekenen we hem.

Vergelijking van rooms

RoomRPW-scoreRakeback via RPWWelkomstbonusBetalingenAanmelden
Betsson Poker 4,4 40%Vraag na bij de roomBitcoin, Kaart, E-wallets, USDT Aanmelden
Betsafe Poker 4,4 40%100% tot €2.000Bitcoin, Kaart, E-wallets, USDT Aanmelden
CoinPoker 4,2 30%150% tot $2.000USDT, Bitcoin, Ethereum, Kaart Aanmelden
Champion Poker 3,7 30%Geen stortingsbonusBitcoin, USDT, Ethereum, Kaart, E-wallets Aanmelden
Guts Poker 3,2 30%Welkomstbonus tot €1.000Kaart, E-wallets Aanmelden
Stake Poker 2,9 Vraag na bij de roomBitcoin, Ethereum, USDT Aanmelden

Rake vergeleken: het maximum per hand in elke room

Het meeste dat elke room uit een No-Limit Hold'em-hand met 6 spelers kan halen, volgens de officiële tabel. Hoe lager het maximum, hoe meer geld er bij de spelers blijft.

RoomRakeNL10NL25NL50NL100NL200NL1000
Betsson Poker5%–6,67%€ 2,00—€ 3,00€ 4,00€ 4,00€ 4,00
Betsafe Poker5%–6,67%€ 2,00—€ 3,00€ 4,00€ 4,00€ 4,00
CoinPoker—US$ 1,00US$ 2,00US$ 4,00US$ 5,00US$ 6,00US$ 10,00
Champion Poker5%–6,67%€ 2,00—€ 3,00€ 4,00€ 4,00€ 4,00

Bedragen in de valuta van de tafel (US$ of €), uit tabellen gecontroleerd op 20 oktober 2026. Een streepje betekent dat de room die limiet niet heeft of het getal niet publiceert. Klik op de naam van een room voor de volledige tabel.

Bekijk de ranking van rooms op rake, na rakeback

Nederland in het kort

Juridische situatie
Gereguleerd: online poker vraagt een vergunning van de Kansspelautoriteit (Wet Koa, sinds 1 oktober 2021). De rooms op deze lijst hebben geen Nederlandse vergunning; winst daar moet je zelf aangeven voor de kansspelbelasting.
Toezichthouder
Kansspelautoriteit (Ksa)
Lokale valuta
Euro (EUR)
Partnerrooms die Nederland accepteren
6
Laatst gecontroleerd

Zo werkt de wet in Nederland

De Wet Koa. Sinds 1 oktober 2021 mogen aanbieders online kansspelen, poker inbegrepen, aanbieden aan spelers in Nederland als ze een vergunning hebben van de Kansspelautoriteit (Ksa). Vergunde sites controleren je identiteit, stellen speellimieten in en zijn aangesloten op Cruks, het centrale register voor uitsluiting.

Optreden tegen illegaal aanbod. De Ksa legt hoge boetes op aan aanbieders die zonder vergunning op Nederlandse spelers mikken, oplopend tot miljoenen euro’s. De wet is op de aanbieders gericht; spelers krijgen geen boete.

Kansspelbelasting. Bij een aanbieder met Nederlandse vergunning draagt die de kansspelbelasting af. Heb je bij online kansspelen zonder Nederlandse vergunning meer gewonnen dan je hebt ingezet, dan moet je volgens de Belastingdienst zelf aangifte kansspelbelasting doen. Dat geldt ook voor poker.

De internationale rooms

De rooms op onze lijst zijn internationaal: ze werken met vergunningen uit andere landen en hebben geen Nederlandse vergunning. Elke room beslist zelf of hij spelers uit Nederland accepteert en controleert je land bij de inschrijving. Zonder Nederlandse vergunning kun je bij problemen niet bij de Ksa terecht. Daarom zetten we alleen rooms op de lijst waarmee we rechtstreeks samenwerken en waarvan we de uitbetalingen volgen.

Storten en opnemen

Bij deze rooms stort je vaak met crypto, zoals bitcoin of USDT; een deel accepteert ook kaarten en e-wallets. Veel tafels spelen in euro’s. Controleer voor je crypto stuurt het netwerk in de kassa van de room en begin met een klein bedrag. Bekijk onze gids over pokerrooms met bitcoin.

Voor je speelt

Leg een maandbudget vast en hou je eraan. Heb je je laten inschrijven in Cruks, respecteer die keuze dan ook buiten de vergunde sites.

Hoe het werkt

  1. Kies een room

    Vergelijk rakeback, bonussen en betaalmethoden in de lijst hierboven of in de volledige vergelijking.

  2. Meld je aan via onze link

    Gebruik de knop van de room. Die link zorgt ervoor dat je onder onze deal wordt geregistreerd; zonder deze link krijg je geen extra rakeback.

  3. Stuur ons een bericht op Telegram

    Stuur je nickname bij de room naar @Guilherme88rpw. Vanaf dat moment wordt rakeback uitbetaald volgens het schema van elke room.

Stuur ons een bericht op Telegram Wat is rakeback Hoe we rakeback uitbetalen

We antwoorden in het Engels en het Portugees.

Veelgestelde vragen

Is online poker legaal in Nederland?

Ja, bij aanbieders met een vergunning van de Kansspelautoriteit. Die geeft zware boetes aan aanbieders die zonder vergunning op Nederland mikken. De wet is op de aanbieders gericht, niet op de spelers. De rooms op deze pagina zijn internationaal en hebben geen Nederlandse vergunning.

Moet ik belasting betalen over pokerwinst?

Bij een aanbieder met Nederlandse vergunning draagt die de kansspelbelasting af. Heb je bij online kansspelen zonder Nederlandse vergunning, poker inbegrepen, meer gewonnen dan ingezet? Dan moet je zelf aangifte kansspelbelasting doen. Bewaar je overzichten van de room en kijk op de site van de Belastingdienst.

Geldt Cruks ook bij internationale rooms?

Nee. Cruks, het register voor uitsluiting, geldt alleen bij aanbieders met een Nederlandse vergunning. Heb je je laten inschrijven, respecteer die keuze dan ook bij internationale rooms.

Welke pokerrooms accepteren spelers uit Nederland?

Een deel van onze partnerrooms accepteert Nederland: je ziet ze in de lijst op deze pagina, gerangschikt op rakeback. Elke room controleert je land bij de inschrijving.

Krijg ik rakeback als ik vanuit Nederland speel?

Ja, bij de partnerrooms die Nederland accepteren. Schrijf je in via de knoppen op deze pagina en stuur ons een bericht op Telegram om je account aan onze deal te koppelen.

Bronnen

Deze gids bevat algemene informatie, geen juridisch advies. Wetten veranderen, dus controleer de actuele regels in Nederland voordat je speelt.

Gidsen voor andere landen