Przejdź do treści
Telegram

Ostatnio sprawdzono Partnerskie pokoje akceptujące graczy z tego kraju: 9

Najlepsze strony pokerowe na prawdziwe pieniądze w Polsce (2026)

W Polsce legalne gry kasynowe przez internet oferuje tylko państwowy Totalizator Sportowy, a udział w grze u zagranicznego operatora jest karany grzywną. Poniżej nasze partnerskie pokoje, które przyjmują graczy z Polski, według rakebacku, a dalej to, co mówi prawo. Przeczytaj to, zanim się zarejestrujesz.

Pokoje pokerowe, które akceptują graczy z kraju: Polska

Uszeregowane według rakebacku, jaki otrzymujesz przez RakebackPokerWorld. Każdy pokój potwierdza twoją lokalizację podczas rejestracji.

  1. Betsson Poker

    Ocena RPW: 4,4 na 5

    Duża europejska sieć

    • Bitcoin
    • Karta
    • E-portfele
    • USDT
    40% Rakeback
    Bonus powitalny Sprawdź w pokoju
  2. Betsafe Poker

    Ocena RPW: 4,4 na 5

    Elite Series, festiwal sieci iPoker

    • Bitcoin
    • Karta
    • E-portfele
    • USDT
    40% Rakeback
    Bonus powitalny 100% do 2 000 €
  3. ACR Poker

    Ocena RPW: 4,4 na 5

    Największe gwarancje poza GG i PokerStars

    • Bitcoin
    • Ethereum
    • USDT
    • Karta
    35% Rakeback
    Bonus powitalny 100% do 2 000 $
  4. UP Poker

    Ocena RPW: 3,2 na 5

    Spin & Gem, OFC i aplikacja mobilna

    • USDT
    35% Rakeback
    Bonus powitalny Do 1 200 $ od pierwszej wpłaty
  5. BetOnline Poker

    Ocena RPW: 4,2 na 5

    Turnieje i cash game w dolarach

    • Bitcoin
    • Ethereum
    • USDT
    • Karta
    33% Rakeback
    Bonus powitalny 100% do 1 000 $
  6. CoinPoker

    Ocena RPW: 4,2 na 5

    Stoliki w USDT, HUD dozwolony

    • USDT
    • Bitcoin
    • Ethereum
    • Karta
    30% Rakeback
    Bonus powitalny 150% do 2 000 $
  7. Tigergaming

    Ocena RPW: 4,0 na 5

    Gwarancja 1 miliona $

    • Bitcoin
    • USDT
    • Karta
    30% Rakeback
    Bonus powitalny 100% do 1 000 $
  8. 888poker

    Ocena RPW: 3,7 na 5

    Graj bez wcześniejszej wpłaty

    • Karta
    • E-portfele
    Bonus powitalny 8 $ za darmo
  9. Stake Poker

    Ocena RPW: 2,9 na 5

    Kryptowaluty i wypłaty w kilka minut

    • Bitcoin
    • Ethereum
    • USDT
    Bonus powitalny Sprawdź w pokoju

Jesteśmy partnerami afiliacyjnymi: dostajemy prowizję, gdy zakładasz konto przez nasze linki. Ocena każdego pokoju wynika z tego samego wyliczenia, a prowizja jej nie zmienia. Zobacz, jak ją liczymy.

Porównanie pokojów

PokójOcena RPWRakeback przez RPWBonus powitalnyPłatnościRejestracja
Betsson Poker 4,4 40%Sprawdź w pokojuBitcoin, Karta, E-portfele, USDT Zarejestruj się
Betsafe Poker 4,4 40%100% do 2 000 €Bitcoin, Karta, E-portfele, USDT Zarejestruj się
ACR Poker 4,4 35%100% do 2 000 $Bitcoin, Ethereum, USDT, Karta Zarejestruj się
UP Poker 3,2 35%Do 1 200 $ od pierwszej wpłatyUSDT Zarejestruj się
BetOnline Poker 4,2 33%100% do 1 000 $Bitcoin, Ethereum, USDT, Karta Zarejestruj się
CoinPoker 4,2 30%150% do 2 000 $USDT, Bitcoin, Ethereum, Karta Zarejestruj się
Tigergaming 4,0 30%100% do 1 000 $Bitcoin, USDT, Karta Zarejestruj się
888poker 3,7 8 $ za darmoKarta, E-portfele Zarejestruj się
Stake Poker 2,9 Sprawdź w pokojuBitcoin, Ethereum, USDT Zarejestruj się

Porównanie rake'u: limit na rozdanie w każdym pokoju

Najwięcej, ile każdy pokój może pobrać z rozdania z 6 graczami w No-Limit Hold'em, według jego oficjalnej tabeli. Im niższy limit, tym więcej pieniędzy zostaje u graczy.

PokójRakeNL10NL25NL50NL100NL200NL1000
Betsson Poker5%–6,67%2,00 €—3,00 €4,00 €4,00 €4,00 €
Betsafe Poker5%–6,67%2,00 €—3,00 €4,00 €4,00 €4,00 €
ACR Poker5%3,00 USD3,00 USD3,00 USD3,00 USD3,00 USD3,00 USD
BetOnline Poker5%1,50 USD2,50 USD3,00 USD3,50 USD4,50 USD8,00 USD
CoinPoker—1,00 USD2,00 USD4,00 USD5,00 USD6,00 USD10,00 USD
Tigergaming5%1,50 USD2,50 USD3,00 USD3,50 USD4,50 USD8,00 USD
888poker5%2,00 USD4,00 USD4,00 USD4,00 USD4,00 USD5,00 USD

Kwoty w walucie stołu (US$ lub €), z tabel sprawdzonych 20 października 2026. Kreska oznacza, że pokój nie ma takich stawek albo nie publikuje tej liczby. Kliknij nazwę pokoju, aby zobaczyć pełną tabelę.

Zobacz ranking pokoi według rake'u po rakebacku

Polska w skrócie

Sytuacja prawna
Monopol: gry kasynowe przez internet może oferować tylko Totalizator Sportowy (Total Casino); domeny nielegalnych operatorów trafiają do rejestru i są blokowane, a udział w grze zagranicznej jest przestępstwem skarbowym (art. 107 § 2 KKS).
Regulator
Ministerstwo Finansów (rejestr domen i hazard)
Lokalna waluta
złoty polski (PLN)
Partnerskie pokoje akceptujące graczy z kraju: Polska
9
Ostatnio sprawdzono

Co mówi prawo w Polsce

Monopol państwa. Ustawa o grach hazardowych, zmieniona w 2017 roku, zastrzega gry kasynowe przez internet dla państwowego Totalizatora Sportowego, który prowadzi Total Casino. Prywatne firmy z zezwoleniem mogą oferować przez internet tylko zakłady wzajemne.

Rejestr domen. Ministerstwo Finansów prowadzi rejestr domen nielegalnych operatorów. Dostawcy internetu muszą je blokować, a banki i firmy płatnicze nie mogą obsługiwać płatności na rzecz tych serwisów.

Odpowiedzialność gracza. To najważniejsza różnica w porównaniu z wieloma innymi krajami. Art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego karze grzywną do 120 stawek dziennych każdego, kto na terytorium Polski uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Sąd orzeka też przepadek środków z gry i wygranych. Zanim założysz konto w pokoju bez polskiego zezwolenia, weź to pod uwagę.

Międzynarodowe pokoje

Pokoje z naszej listy są międzynarodowe: działają na licencjach innych krajów i nie mają polskiego zezwolenia. Każdy z nich sam decyduje, czy przyjmuje graczy z Polski, i sprawdza kraj przy rejestracji. Do listy trafiają tylko pokoje, z którymi współpracujemy bezpośrednio i których wypłaty śledzimy.

Wpłaty i wypłaty

Najczęściej wpłaca się kryptowalutami, takimi jak Bitcoin czy USDT; część pokoi przyjmuje też karty i portfele elektroniczne. Stoły grają w dolarach lub euro, więc bank albo giełda przeliczają złotówki. Zanim wyślesz kryptowaluty, sprawdź sieć w kasie pokoju i zacznij od małej kwoty. Więcej w naszym przewodniku po pokojach pokerowych z Bitcoinem.

Zanim zagrasz

Ustal miesięczny budżet i trzymaj się go. Graj tylko za pieniądze, których utratę możesz udźwignąć.

Jak to działa

  1. Wybierz pokój

    Porównaj rakeback, bonusy i metody płatności na liście powyżej lub w pełnym porównaniu.

  2. Zarejestruj się przez nasz link

    Skorzystaj z przycisku danego pokoju. To właśnie ten link rejestruje cię w ramach naszej umowy – bez niego nie ma dodatkowego rakebacku.

  3. Napisz do nas na Telegramie

    Wyślij swój nick z pokoju do @Guilherme88rpw. Od tego momentu rakeback jest wypłacany zgodnie z harmonogramem danego pokoju.

Napisz do nas na Telegramie Co to jest rakeback Jak wypłacamy rakeback

Odpowiadamy po angielsku i po portugalsku.

Często zadawane pytania

Czy poker online jest legalny w Polsce?

Legalnie gry kasynowe przez internet oferuje w Polsce tylko Totalizator Sportowy. Domeny zagranicznych operatorów trafiają do rejestru Ministerstwa Finansów i są blokowane. Co ważne dla gracza: art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego przewiduje grzywnę za udział w grze zagranicznej na terytorium Polski, a sąd może orzec przepadek wygranych. Pokoje na tej stronie są międzynarodowe i nie mają polskiego zezwolenia.

Jaka kara grozi graczowi?

Za udział w zagranicznej grze hazardowej w Polsce grozi grzywna do 120 stawek dziennych, a sąd orzeka przepadek środków z gry i wygranych. To przestępstwo skarbowe, więc zastanów się dobrze przed rejestracją.

Które pokoje przyjmują graczy z Polski?

Część naszych partnerskich pokoi przyjmuje Polskę: widzisz je na liście na tej stronie, według rakebacku. Każdy pokój sprawdza kraj przy rejestracji.

Jak wpłacić pieniądze z Polski?

W tych pokojach najczęściej wpłaca się kryptowalutami, takimi jak Bitcoin czy USDT; część przyjmuje też karty i portfele elektroniczne. Stoły grają w dolarach lub euro.

Czy mogę dostawać rakeback, grając z Polski?

Tak, w partnerskich pokojach, które przyjmują Polskę. Zarejestruj się przyciskami na tej stronie i napisz do nas na Telegramie, żebyśmy podpięli twoje konto pod naszą umowę.

Źródła

Ten przewodnik to ogólne informacje, a nie porada prawna. Przepisy się zmieniają, dlatego przed grą sprawdź aktualne zasady w kraju: Polska.